Ubytování v Antalyi

Antalya - hotel TitanicNa území, ve kterém se nachází oblíbená turecká destinace Antalye, je mnoho významných letovisek, kde si můžete vybírat z celé řady různých ubytovacích zařízení. Největší nabídka ubytovacích kapacit se samozřejmě nachází v hlavním městě a v dalších velkých a významných letoviscích.

Například v hlavním městě Antalyi naleznete největší množství různých ubytovacích zařízení poblíž oblíbené pláže Konyaalti. Ubytovat se zde můžete především ve tří hvězdičkových hotelech. Jinak zde samozřejmě najdete i hotely zařazené do vyšší kategorie. Další varianty představují různé hostely či penziony. Pronajmout si můžete také apartmán nebo pokoj v soukromí. Pokud toužíte zažít pravou tureckou atmosféru, zajistěte si ubytování v staré části města. Klidnější prostředí, kde si můžete užívat pohodu a klid, nabízí například letovisko Lara. Neznamená to ovšem, že byste zde nenašli žádné luxusní hotely či hotelové komplexy.

Kromě běžných ubytovacích zařízení jako jsou již zmíněné hotely, hostely a penziony máte na výběr také z dalších ubytovacích variant. Jestliže dáváte přednost ubytování mimo město někde v přírodě, zajistěte si místo v některém zdejším kempu, ve venkovském domě nebo na místní farmě. Ubytování v soukromí a agroturistika se v poslední době stává velmi oblíbenou formou trávení dovolené.

Jedna noc v lepším hotelu vás přijde v průměru tak na 3 000Kč. Dost ale záleží na tom, kdy si rezervujete konkrétní hotel, kde se tento hotel nachází a v jakém období se do Turecka a do oblasti Antalya chystáte. Levnější formu ubytování představují například penziony, kde za noc zaplatí jedna osoba jen asi 1 000Kč. Ubytování v soukromí seženete v rozmezí od 1 000Kč do 2 500Kč. Za místo v kempu zaplatíte něco málo přes 1 000Kč. Pokud nebudete cestovat do této oblasti prostřednictvím cestovní kanceláře, rezervujte si ubytování nejlépe tak 3 – 4 měsíce před vaší plánovanou cestou.

Vyhledejte si ubytování na Booking.com

© Copyright 2024 | Antalya (Turecko) | www.eantalya.cz
Provozuje: TravelBees.cz